שעון עם לחצן מצוקה – היתרונות ב-2021

  • by

רובכם אם לא כולכם בוודאי מכירים את האופציה שאותה מעמידים המוקדים הרפואיים השונים – לחצן מצוקה. מדובר כאן על אופציה ותיקה מאוד בשוק, ששינתה את החיים של המבוגרים, של החולים ושל האנשים הקרובים אליהם ב-180 מעלות, לא פחות. ברגע שאדם מסוים יודע שיש על ידו לחצן מצוקה שעליו הוא יכול ללחוץ בכל רגע על מנת לקבל סיוע רפואי, הוא מראש הרבה יותר רגוע ונינוח בחיי היום יום שלו. היום לחצן מצוקה מגיע בכל מיני פורמטים, כשהפורמט המוביל, הבולט והאהוב ביותר על מרבית האוכלוסיה הוא שעון עם לחצן מצוקה. אז למה רכישת שעון עם לחצן מצוקה היא הדבר החכם ביותר עבורכם?

שעון עם לחצן מצוקה – איתכם בכל מקום

בין אם אתם אלו שזקוקים לשעון עם לחצן מצוקה ובין אם מדובר על האנשים הקרובים אליכם, חשוב שתדעו שהשעון הזה עומד ללוות אותם בכל מקום שהוא. השעון נענד על היד בצורה פשוטה, ומאותו הרגע הוא נמצא איתם בבית, במקלחת, בזמן השינה, בטיולים מחוץ לבית, ואפילו בגיחה קצרה לסופר מרקט השכונתי. אז מה המשמעות של כל זה?

היות ואנשים מבוגרים רבים חוששים לבצע מגוון פעולות, משום שהם חוששים שברגע האמת הם לא יוכלו להזעיק עזרה כפי שהם צריכים – שעון עם לחצן מצוקה נותן להם את המרגוע ומפיג את החששות האלו. למה? פשוט מאוד – כי הם יכולים ללחוץ עליו בכל רגע ומכל מקום בצורה פשוטה, נוחה וקלה.

קבלת עזרה מיידית על ידי שעון עם לחצן מצוקה

לחצני מצוקה שהיו מגיעים בפורמטים של קופסאות תקשורת שמונחות בסלון היו אמנם יעילים, אבל הם הביאו איתם בעיה אחת מרכזית – על מנת ללחוץ עליהם, היה צורך לגשת עד אליהם. את הבעיה הזו, כמובן, שעון עם לחצן מצוקה פותר בקלות.

מהרגע שבו הקשישים זקוקים לעזרה, הם פשוט צריכים ללחוץ על השעון, ונציג של המוקד יעלה לשיחה מולם. במידה ויוכלו הקשישים להסביר איזו עזרה הם צריכים, יוכל הנציג להפנות להם סיוע בהתאם, ובמידה ולא יתקבל מענה מטעם הקשישים – הנציג ישלח באופן מיידי את הצוות הרפואי לבדיקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *