איך הפכה חברת מוקד אנוש למובילה בתחום שירותי הסיוע והרפואה?

האוכלוסיה של מדינת ישראל היא אוכלוסיה מגוונת, שמכילה גם תינוקות בני יומם, גם ילדים צעירים, גם בני נוער וגם אנשים מבוגרים. בתוך האוכלוסיה הזו, נמצאות גם שכבות חלשות יותר כמו אנשים חולים או קשישים, שזקוקים לא פעם לסיוע רפואי במגוון תצורות. עבור אותם אנשים, חברת מוקד אנוש מציעה מגוון פתרונות יעילים, ועם הזמן היא הפכה לחברה מובילה בתחום שירותי הסיוע והרפואה. אז איך זה קרה ומה חשוב לדעת על חברת מוקד אנוש?

חברת מוקד אנוש – לעולם לא נשארת מאחור

אחד הדברים היפים בעולם של המאה ה-21 הוא ההתפתחות הטכנולוגית שהולכת ומתייעלת יותר ויותר מרגע לרגע. ההתפתחות הטכנולוגית הזו נוגעת בלא מעט תחומים, וביניהם גם תחום הסיוע והרפואה. חברת מוקד אנוש שמה לה למטרה להיות חלק מההתפתחות הטכנולוגית הענפה, ולכן היא לעולם לא נשארת מאחור, וממשיכה להסתכל ולהתקדם קדימה במהירות.

כחלק מהשירותים של חברת מוקד אנוש היום, הודות להתפתחות הטכנולוגית הגדולה, ניתן למצוא אפליקציה חינמית שיכולה להיות מותקנת על גבי הטלפון החכם של האדם החולה או הקשיש. היות ורובנו היום משתמשים בטלפונים ניידים חכמים, האפשרות של להשתמש בלחצן המצוקה של חברת מוקד אנוש בלחיצת כפתור פשוטה היא אפשרות לא פחות מגאונית.

זיהוי מיקום אוטומטי – האם זה באמת אפשרי?

עוד בנושא ההתפתחות הטכנולוגית, חברת מוקד אנוש מציגה היום שעוני ניטור חכמים שנענדים בקלות על ידו של האדם הקשיש או החולה. השעונים הם עמידים בפני מים וכמובן נישאים לכל מקום שהוא, ולכן הם מאפשרים גישה נוחה ללחצן מצוקה וליצירת קשר עם חברת מוקד אנוש.

היתרון הבולט של שעוני הניטור של חברת מוקד אנוש טמון בעצם העובדה שהם בעלי יכולת זיהוי GPS, שמאפשרות לחברת מוקד אנוש לזהות את המיקום המדויק של המנוי, וכך לצמצם את טווחי ההגעה אליו לקצרים במיוחד. עם כל ההתפתחויות החשובות הללו, וההבנה העמוקה של חשיבות הסיוע לקשישים ולחולים, אין כל ספק שחברת מוקד אנוש היא המובילה היום בתחום שירותי הסיוע והרפואה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

או התקשרו ל-09-763-2209