לחצים ופחדים – OUT, שקט נפשי – IN: הכירו את מוקד אנוש

כל שכבת גיל מתאפיינת בלא מעט חששות ופחדים שמלווים אותה. כאשר אנחנו ילדים קטנים, אנחנו מפחדים ממצבים חברתיים שונים, כמו גם מרופאי שיניים וזריקות בבית הספר. כאשר אנחנו בני נוער, אנחנו חוששים שלא נצליח למצוא זוגיות כמו שאר החברים שלנו, או שהתפקיד שנתגייס אליו לא יספק אותנו. כשאנחנו מבוגרים יותר, אנחנו מתחילים לחשוש לגבי הילדים הקטנים שלנו ולגבי ההורים המתבגרים שלנו, וכשאנחנו כבר ממש קשישים, החשש לגבי הבריאות שלנו הוא חשש שמלווה אותנו כל הזמן. במקום לפחד, חברת מוקד אנוש היא חברה ששווה להכיר על מנת שתוכלו לשים לכל החששות שלכם סוף.

מה הקשר בין חששות הגיל השלישי למוקד אנוש?

הגיל השלישי מלווה בלא מעט חששות סביב המצב הרפואי ההולך ומתדרדר, התלות באדם אחר לעזרה וכן באשר לבדידות הגדולה שאופפת אותם. אנשי הגיל השלישי מסתובבים עם לא מעט פחדים לאורך היום, וכאן בדיוק חברת מוקד אנוש נכנסת לתמונה.

חברת מוקד אנוש מציעה לאותם אנשים קשישים להנות ממגוון שירותים, שיכולים לתת מענה לכל מצב רפואי כזה או אחר, כמו גם למצבים נפשיים משתנים. הרבה פעמים הבדידות הגדולה מונעת מאותם אנשים לייצר שיח פורה עם מישהו נוסף, ולכן חברת מוקד אנוש מציעה שירותי אוזן קשבת, שמאפשרים לאותם קשישים ליצור קשר עם נציגי המוקד, ולנהל שיח קולח ונעים לאורך כמה זמן שירצו, ועל אילו נושאים שמטרידים אותם.

ביטחון רפואי – האפשרויות של חברת מוקד אנוש

בנוסף למענה הרגשי, חברת מוקד אנוש מציעה מענה רפואי לכל מנוי ומנויה. באמצעות לחצן מצוקה, שיכול להגיע בצורת שעון, בתוך אפליקציית מוקד אנוש וכן באמצעות קופסת תקשורת, פרטי המנוי המלאים עולים בפני נציגי חברת מוקד אנוש, ובשיח קצר ניתן להבין אילו צרכים רפואיים זקוקים למענה מצידם. בהתאם, חברת מוקד אנוש יכולה לשלוח צוות רפואי שיגיע אל המנוי או המנויה תוך דקות ספורות, ויעניק להם בדיוק את הפתרון הרפואי המתאים לסיטואציה. עם חברת מוקד אנוש, אתם יכולים ללכת לישון בשקט בלילה, ולקום כל בוקר ליום מלא בביטחון אישי.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

או התקשרו ל-09-763-2209