שעון מצוקה לקשישים – איכות חיים ב-2021

  • by

הצלת חיים נתפסת תמיד כמו עבודה שנשמרת לגיבורים, גם אנושיים וגם על אנושיים, כמו סופרמן למשל. תמיד בסרטי הקולנוע אתם עדים לגיבורים שמגיעים בדיוק רגע לפני שילד נדרס, או לפני שאדם מבוגר לא שם לב שעומד ליפול עליו משהו מלמעלה, וברגע האחרון מצליחים להציל אותם. היום חשוב לנו לספר לכם שהצלת חיים היא ממש לא רק עניין של סרטים בקולנוע או סדרות לא מציאותיות, אלא גם עניין שהוא חלק בלתי נפרד מהחיים האמיתיים שלנו. עם שעון מצוקה לקשישים אתם יכולים להבטיח את הצלת החיים של האנשים הכי קרובים אליכם, אז בואו נראה איך בדיוק זה אפשרי.

שעון מצוקה לקשישים ואיכות חיים – זה באמת עד כדי כך קשור אחד לשני?

היום השם הנרדף של שעון מצוקה לקשישים הוא הצלת חיים. שעון מצוקה לקשישים הוא לא סתם עוד אלמנט עיטורי או קישוטי על ידם, אלא הוא אביזר משוכלל, טכנולוגי ובעל יכולות סופר מתקדמות, וביחד כל אלו יוצרים מצב של הגנה מוחלטת על הקשישים, בכל רגע ביום ומכל מקום.

שעון מצוקה לקשישים היום מגיע עם יכולות טכנולוגיות כמו ניטור מיקום, לדוגמה. העניין הזה הוא קריטי, משום שאנשים קשישים בסופו של דבר אוהבים לצאת ולטייל, לקחת חלק בפעילויות חברתיות במועדון הגימלאים, או אפילו לשבת לכוס קפה עם חברים, ואם חס וחלילה מצבם יצריך טיפול רפואי – הניטור המותקן בשעון מצוקה לקשישים יוכל לסייע למוקד לאתר את המיקום שלהם. מדובר כאן על זמן קריטי שנחסך בחיפוש אחרי הקשישים, זמן שמוגדר בהחלט כמציל חיים.

היכולות הנוספות של שעון מצוקה לקשישים

הטכנולוגיה של שעון מצוקה לקשישים ממש לא נגמרת כאן. כחלק משיפור היכולות של השעון, מותקנים עליו היום כל הנתונים האישיים והרפואיים של הקשישים, כך שנציגי המוקד חשופים לכל שינוי או תנודות במצב הרפואי הזה, ויודעים לזהות האם הקשישים זקוקים לסיוע. בין היתר, הנתונים שנמצאים על השעון הם נתונים כמו לחץ דם, דופק, מד צעדים, תרופות שאותן הם נוטלים באופן קבוע ועוד. עם כל אלו, הצלת החיים היא בהחלט אפשרית על ידי שימוש בשעון מצוקה לקשישים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *