שעון מצוקה דגם 2021

שעון מצוקה וניטור מדדים

כאשר אתם צעירים, בריאים וכוחכם במותניכם, אתם יכולים לבצע מגוון רחב של פעילויות, ובמקרה הצורך – להזעיק לעצמכם עזרה ברגע האמת. כן, לצערנו החיים מזמנים לכם כל מיני נקודות שבהן אתם זקוקים לעזרה חיצונית, ואין ספק שכאשר אתם צעירים ומודעים לאפשרויות שלכם – אתם יכולים בהחלט לדאוג לעצמכם. אבל מה קורה בזמן שאתם הולכים והופכים למבוגרים יותר, או חס וחלילה מתמודדים עם מחלה שלוקחת מכם את העצמאות שלכם? ובכן, היום קיים פתרון שעומד להפוך את ההתמודדות שלכם להרבה יותר פשוט, גם כאשר מתעוררת מוגבלות חדשה שמונעת מכם לדאוג לעצמכם. אנחנו מדברים כמובן על שעון מצוקה, ואנחנו במוקד אנוש החלטנו לקחת את השעון הנפלא הזה כמה צעדים קדימה, ולהפוך אותו למוצר שפשוט כל אחד ואחת מכם חייבים שיהיה להם על היד.

תוכן עניינים

להגיד למוקד איפה אתם נמצאים? תשכחו מזה – אנחנו כבר יודעים לבד

עם שעון מצוקה היום אנחנו יודעים בשעת הלחיצה איפה אתם נמצאים. על גבי שעון מצוקה נמצא חיישן איתור שמזהה היכן אתם נמצאים בכל רגע – בבית, מחוץ לבית, בסופר, בפארק או אפילו אצל חברים מחוץ לעיר. יכולת האיתור מאפשרת לנו להעניק לכם סיוע מכל מקום שבו אתם נמצאים, מבלי שתצטרכו להגיד לנו היכן אתם, פשוט כי אנחנו כבר מחזיקים במידע הזה.

מבחינתכם, הידיעה שבעת הלחיצה אנו יודעים היכן אתם נמצאים נותנת לכם הרבה מאוד שקט, ואתם יכולים לצאת מהבית בלי החשש שמשהו יקרה לכם ולא תוכלו לקבל עזרה. עם שעון מצוקה אתם יכולים להמשיך לקבוע עם חברים בבתי קפה, להמשיך לשחק קלפים במועדון הגימלאים בכל בוקר, ואפילו ללכת לקניות בעצמכם. במידת הצורך, אנחנו נגיע לכל מקום שבו תהיו, אז אל חשש.

שעון מצוקה

את השעונים שמראים את השעה תשאירו למותגים

אנחנו במוקד אנוש מבינים שאתם כנראה רגילים ואוהבים להסתובב עם שעון יפה ומעוצב שמראה לכם את השעה, בין אם בצורה אנלוגית ובין אם בצורה דיגיטלית, אבל ככל שאתם הולכים והופכים מבוגרים וחולים יותר – השעון הזה נהיה פחות יעיל מאשר שעונים אחרים. שעון מצוקה שאנחנו במוקד אנוש מציעים לכם הוא הרבה יותר מרק קישוט על היד, אלא הוא טומן בחובו את היכולת להעניק לכם כל סיוע רפואי שלו אתם זקוקים, ובמקרים מסויימים אפילו להציל את החיים שלכם.

שעון מצוקה הוא שעון שמעניק לכם את היכולת לקבל סיוע רפואי ורגשי מכל מקום ובכל שעה. בין אם אתם מתמודדים עם תחושת בדידות שתוקפת אתכם באמצע הלילה, ובין אם אתם מתמודדים עם נפילה לא צפויה בשעות הבוקר, כשרק קמתם מהמיטה – שעון מצוקה יהיה שם על מנת להזעיק את אנשי המקצוע שלנו במוקד אנוש, כדי שנוכל לעזור לכם באופן כמה שיותר מידי.

שעון מצוקה בעבר לעומת שעון מצוקה היום

יכול להיות שחלק מכם מדמיינים עכשיו שעון מצוקה שהיה אופייני לעד לפני כ-20 שנים. השעון החדיש של מוקד אנוש הינו שעון יפה ומודרני, עם תצוגה דיגיטלית ורצועה נוחה ומותאמת, אשר נראה כמו שעון רגיל לכל דבר, אך בנוסף להיותו שעון, הוא גם מבצע בדיקות חשובות כמו מדידת קצב פעימות הלב, ניטור מיקום, מדידת לחץ דם ועוד.

היום שעון מצוקה עובד בצורה הרבה יותר פשוטה, חכמה, מתוחכמת וטכנולוגית, ו חוסך לכם את הצורך להסביר לנציג, פשוט כי כל המידע כבר מופיע אצלו. אז איך בדיוק זה עובד?

שעון מצוקה – מענה לצורך רגשי ולצורך רפואי כאחד

אז בואו נתחיל מהבסיס של הבסיס. שעון מצוקה הוא פריט שמאפשר למבוגר או לחולה להנות ממענה שהולם הן את הצרכים הפיזיים שלו שלו והן את הצרכים הרגשיים שלו. לא מעט אנשים חולים או מבוגרים מרגישים בדידות, שמלווה אותם לאורך כל שעות היום אך מתעוררת בצורה חזקה יותר בעיקר בשעות הלילה. אנשים אלו מוזמנים ליצור קשר עם מוקד אנוש ולהנות משירות "אוזן קשבת" שאותו אנחנו מעניקים להם בכל שעה ביום.

לצד זה, קיים מענה למצבים שונים ביניהם,בנפילה, , כאבים בלתי צפויים ועוד. לחיצה על לחצן מצוקה תחבר אתכם עם נציגי המוקד שלנו, ותסייע לכם לקבל את המענה הדרוש לכם.

"אני רק אקח לך את המדדים רגע"

אתם בוודאי מכירים את זה שכאשר אתם צריכים סיוע רפואי, הדבר הראשון שקורה הוא לקיחת מדדים. עם שעון מצוקה של מוקד אנוש לקיחת המדדים הזו מתבצעת באופן אוטומטי, על ידי בינה מלאכותית שמותקנת על גבי שעון מצוקה. מדדים כמו דופק, לחץ דם ומספר צעדים הם מדדים שנלקחים באופן אוטומטי על ידי השעון אחת לעשרים דקות, כך שאנחנו במוקד מעודכנים באופן שוטף במה שקורה בגופו של המבוגר או החולה. העניין הזה עוזר לנו לא רק ברגע האמת, שבו המבוגר לוחץ באופן עצמאי על שעון מצוקה, אלא גם ברגעים שבהם אנחנו מבחינים בחריגה במדידת הנתונים, ויוצרים קשר באופן עצמאי עם המבוגר מטעמנו, רק כדי לבדוק שהכל בסדר. במידה ולא הכל בסדר – אנחנו מיד יוצאים לדרך פעולה שתוכל לסייע למבוגר.

מידע רפואי שמותקן על שעון מצוקה

עוד דבר נפלא שמשמש אותנו באופן לא פחות ממדהים הוא המידע הרפואי שמותקן על גבי השעון. ברגע רכישת שעון מצוקה שלנו, אנחנו מתקינים עליו לבקשתכם את כל המידע הרפואי הרלוונטי שקשור אליכם – סוג הדם שלכם, מחלות רקע שאתם מתמודדים איתן, סוגי תרופות שאותן אתם נוטלים באופן קבוע ועוד. גם פרטים אישיים כמו שם מלא, מספר תעודת זהות, כתובת מגורים ועוד הם פרטים שנמצאים על השעון.

שעון מצוקה – נפילות זה מפחיד, אבל אנחנו כאן כדי לטפל בכם בכל רגע

אין ספק שנפילות הן דבר מפחיד, במיוחד בגילאים שבהם היציבות היא לא כפי שהיתה ועזרים כמו הליכון או מקל הליכה נכנסים לחיים שלכם. הנפילות הן בעלות פוטנציאל לפגוש אתכם גם כאשר אתם יוצאים מהבית אך גם כאשר אתם נמצאים בתוכו, במעברים בין הסלון לבין השירותים או מחדר השינה למטבח. עם שעון מצוקה אתם יכולים להיות שקטים יותר, משום שהשעון מכיל יכולת איתור נפילה. ברגע שחס וחלילה תיפלו, אנחנו במוקד אנוש נקבל מיד התראה על הנפילה שלכם, ונוכל להגיע במהירות על מנת לסייע לכם להתרומם, ובמידת הצורך לקבל גם טיפול רפואי הולם.

כל הנקודות הללו, בשילוב עם השירות הנפלא שאנחנו במוקד אנוש מעניקים לכם, מובילות למקום אחד ברור – להצטרפות למעגל המנויים שלנו. בין אם אתם אלו שזקוקים לשירות שלנו באופן ישיר, ובין אם אתם דואגים לקרובים לכם ומעוניינים למצוא להם פתרון הולם, אנחנו במוקד אנוש כבר נדע בדיוק מה לעשות, אילו פתרונות רפואיים להתאים לכם, ואיך לספק לכם מעטפת הגנה שתתן לכם שקט לאורך כל היום והלילה. דברו איתנו ונשמח לצרף אתכם אלינו!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

או התקשרו ל-09-763-2209