"תנו לגדול בשקט" – כל האפשרויות של מוקד אנוש שיגרמו לכם לשקט נפשי

אם ההורים שלכם או מי מהקרובים אליכם הגיע לגיל זיקנה, בוודאי כבר התחלתם לשמוע ממנו על הפחדים שעוטפים אותו לאורך היום, ולפעמים גם בלילה. אין ספק שגיל הזהב הוא גיל שמביא איתו לא מעט חששות, אבל החששות האלו יכולים לקבל פתרון מדהים, שיהפוך אותם לקטנים ומינוריים ככל שאפשר. אנחנו בחברת מוקד אנוש מעמידים בפני אנשי הגיל השלישי מגוון רחב של אפשרויות שיאפשרו להם להיות קצת יותר שקטים בנוגע להזדקנות שלהם, אז בואו ותראו גם אתם איך אנחנו יכולים לסייע.

לחצן מצוקה– כדי להרגיש בנוח בכל מקום

אנשי הגיל השלישי הם אנשים שכבר סיימו את הפרק בחיים שבו הם עובדים קשה, מגדלים ילדים ומעמידים סירים על האש בכל יום שישי. עכשיו הם יכולים להנות מקצת יותר זמן חופשי ובילויים, משחקים משותפים עם חברים במועדון, פעילויות חברתיות, הרצאות וטיולים.

הבעיה היא שבמקביל לכל הכיף הפוטנציאלי הזה, אותם אנשים כבר מתחילים להרגיש את הגוף מאותת להם. מחלות שונות יכולות לגרום להם להרגיש לא בנוח בכל יציאה מהבית, ולכן לחצן המצוקה של מוקד אנוש הוא הפתרון הטוב ביותר. לחצן המצוקה מגיע גם בצורת שעון וגם בתוך האפליקציה שמותקנת על הטלפון הנייד, ככה שאין עוד צורך לחשוש מלצאת מהבית, שכן כל הפתרונות מונחים לפני המבוגרים.

מוקד אנוש

תחושות בדידות – לא בבית ספרנו

עוד מהשירותים שתוכלו למצוא אצלנו בחברת מוקד אנוש: שירות אוזן קשבת. שירות אוזן קשבת נועד למבוגרים שמעבירים את מרבית הימים שלהם בגפם, ולא חולקים עם אף אחד אחר את תחושיתיהם השונות. שירות אוזן קשבת עונה על הצורך להפיג את הבדידות, ועל ידי לחיצת כפתור אחת נציגי המוקד ישמחו לשוחח עם המבוגרים, על כל נושא שעולה להם לראש.

סיוע רפואי מידי הוא הלחם והחמאה שלנו

אנחנו בחברת מוקד אנוש מאמינים שלכל אדם מבוגר מגיע "לגדול בשקט", ומתוך ידיעה שכלל הצרכים הרפואיים שלו מקבלים מענה מידי ומקצועי ביותר. צרו איתנו קשר והצטרפו אל מאגר המנויים שלנו, שנהנים מכל היתרונות שהם יכולים לבקש לעצמם.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

או התקשרו ל-09-763-2209