לשמור על החיים עם שעון מצוקה למבוגרים

  • by

החיים הם ממש לא דבר מובן מאליו, על אף שרבים מהאנשים מתייחסים אליהם בצורה הזו. לאורך החיים קיימות אין ספור סיטואציות שבהן האדם עלול למצוא את עצמו זקוק לעזרה מבלי שהוא מקבל אותה, ובהמשך לכך עלול להסתבך מצבו הבריאותי, והוא אף עלול למצוא את מותו. הסיטואציות האלו עלולות כמובן להתגבר ככל שהגיל של האדם הולך והופך מבוגר יותר, ולכן שעון מצוקה למבוגרים הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על החיים. אז מה כל כך טוב במוצר המופלא הזה? בואו לגלות גם בעצמכם.

שעון מצוקה למבוגרים – כי העזרה לא תגיע מעצמה

ברגע שאתם רוכשים לעצמכם, או למי מהקרובים החולים או הקשישים שלכם, שעון מצוקה למבוגרים, אתם מבטיחים לו בעצם מעטפת הגנתית של 360 מעלות. שעון המצוקה היום לא מכיל רק את היתרונות שהוא כלל בעבר, אלא הוא הרבה יותר משוכלל, מתקדם, ובעל יכולות טכנולוגיות מתקדמות ביותר.

היות והעזרה למבוגרים לא תגיע מעצמה, שעון מצוקה למבוגרים הוא זה שיודע להתריע על כך שהם זקוקים לה, ולהזעיק את כוחות ההצלה של המוקד למקום. אז איך זה עובד בפועל?

התפעול העצמי של שעון מצוקה למבוגרים במקביל לתפעול היזום

מה שקורה היום עם שעון מצוקה למבוגרים זה שהוא כולל שני מישורים שעובדים במקביל: המישור הראשון הוא מישור שבו המבוגרים משתמשים בשעון באופן יזום וקוראים לעזרה, ואילו המישור השני הוא מישור שבו השעון מזהה נתונים אישיים חריגים של המבוגרים, ולמעשה מזעיק באופן עצמאי את העזרה.

שעון מצוקה למבוגרים יודע לזהות היום נתונים אישיים כמו דופק, לחץ דם ועוד שיכולים להעיד על שינוי בריאותי של המבוגר, נתונים כמו נפילה במרחב, זיהוי של מיקום, ובעצם כך יכולה להיאסף התמונה המלאה לגבי המצב של המבוגר.

מוקד אנוש עם שעון מצוקה למבוגרים

אנחנו במוקד אנוש עוסקים כבר במשך שנים ארוכות בפיתוח של מכשירי עזר שיכולים להפוך את החיים של המבוגרים ושל משפחותיהם להרבה יותר שקטים ורגועים. אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל המנויים שלנו, ולהנות מכל היתרונות החשובים של שעון המצוקה והמכשירים הנוספים שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *